SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Harrachov - Zákoutí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Harrachov - Zákoutí. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít čtveřici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte gulášek a zelňačku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Harrachov - Čertova hora.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C