SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kempaland - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Kempaland a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete smažený sýr nebo kofolu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Polanka - Písek u Jablunkova.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 53% - to je náš verdikt.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C