SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Pec pod Sněžkou se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Pec pod Sněžkou a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 10 sedačkových lanovek.. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete česnečku nebo točené pivo. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Pěnkavčí vrch.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 65%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C