SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Vlek Hodonín u Kunštátu - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vlek Hodonín u Kunštátu. Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku či bramboráčky.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad Svojanov? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Personál je velice ochotný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 73%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Vlek Hodonín u Kunštátu - ideální pro rodiny s dětmi Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C