SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zásada - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Zásada! Areál se nachází v Jizerských horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte horkou čokoládu a kulajdu. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Kozákov.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 49%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C