SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Olešnice - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. kulajdu či řízečky.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Jarošův mlýn, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 56%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C