SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kladky - lyžaři si přijdou na své

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Kladky je pro vás to pravé. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete smažený sýr či bramboráčky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 73% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Mrzí Vás to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

Čtěte také: Ski areál Kladky Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C