SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Vsacký Cáb

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit Ski areál Vsacký Cáb a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Vsetín . Bohužel však není příliš dobře vybavený. Každý si tak na své přijít nemusí.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte uzená cigára či hamburger.

Ski areál leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 57% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C