SKI AREÁL PECKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zásada - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Zásada!

Kunštát - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kunštát.

Vlek Hodonín u Kunštátu - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vlek Hodonín u Kunštátu.

Biocel Zlatník - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Biocel Zlatník.

Do ski areálu Pec pod Sněžkou se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Pec pod Sněžkou a užijte si zimní radovánky naplno!

Kam na hory?

Teplota venku klesá. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Kempaland - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Kempaland a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Vranča - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vranča.

Zimní středisko Hora Svaté Kateřiny

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Hora Svaté Kateřiny.

Zimní středisko Harrachov - Zákoutí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Harrachov - Zákoutí.

Jalovec - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Jalovec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jak se připravit na zimní dovolenou

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Věcí, co se mohou pokazit je spousta. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete vědět jak se připravit? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Suchá Rudná - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Suchá Rudná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Oáza – Loučná nad Desnou

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Oáza – Loučná nad Desnou.

Ski Štrbáň - velké zlepšení

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Štrbáň a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

V čem na hory?

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Ski areál Vsacký Cáb

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit Vsacký Cáb a užijte si zimní radovánky naplno!

Kladky - lyžaři si přijdou na své

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Kladky je pro vás to pravé.

Zimní středisko Herlíkovice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Herlíkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Olešnice - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Zbraslav u Brna se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Zbraslav u Brna.

Opálená - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Opálená a užijte si zimní radovánky naplno!

Dešná - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Dešná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski Mladkov - Petrovičky - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit Mladkov - Petrovičky a užijte si zimní radovánky naplno!

Navštivte Třeboňsko, určitě se Vám tu bude líbit!

Třeboňsko patří mezi nejpozoruhodnější krajiny naší země, její rozmanitost nabízí bohaté zážitky jak pro pěší turisty, tak i pro cyklisty. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět prosluněných luk, staletých rybníků, rozlehlých lesů a malebných poklidných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

Veselsko je doslova rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je považováno mnoha cyklisty, vodáky i turisty za město, které je výchozím bodem pro cestování po jihočeském regionu Třeboňska. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Touto cestou si Vám dovolíme nabídnout některé cyklotrasy, které určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 4.7.

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C